SLIDER ZDJĘĆ - WERSJA 1

OFERTA
Co mogę dla Ciebie zrobić?
FOTOGRAFIA PRODUKTOWA | GIFY | STOP MOTION | INSTAGRAM REELS | WIDEO NA TIKTOK
  • Fotografia
    Fotografia produktowa i reklamowa do wykorzystania w sieci oraz druku.
    Czytaj więcej
  • Animacje stop motion | GIF
    Potrzebujesz czegoś więcej niż zdjęć? Sprawdź treści wizualne wprowadzone w ruch.
    Czytaj więcej
  • Wideo | Instagram Reels
    Stworzę dla Ciebie kreatywny content wideo na TikToka oraz Instagram Reels.
    Czytaj więcej
Poznajmy się!
Tworzę kreatywne zdjęcia produktów oraz foto poradniki.
Hej! Nazywam się Adrianna, a w sieci działam od kilku lat jako Ada Zet. Jeżeli potrzebujesz zdjęć, animacji albo wideo swoich produktów, to zapraszam do kontaktu. Stwórzmy coś pięknego!



ZOBACZ PORTFOLIO

kliknij zdjęcie

Dziękuję!!


Jestem naprawdę zadowolona ze zdjęć. O to właśnie chodziło w końcu mogłam promować swój sklep z powodzeniem. Współpraca na 6 z plusem 😊"

Magda eco-styl.toruń

Zaklinaczka kadrów! Łapaczka chwil!

"Wyciąga kolor z nawet najbardziej ponurej pogody. Poczuła moją wizję na zdjęcia i uzupełniła o swoje pomysły i doświadczenie. Już na etapie rozmów poczułam, że jest profesjonalistką w każdym calu! Polecam!"

Paulina Relacjonujemy

Czarujące ujęcia

"Ujęcia z sesji naszej biżuterii zachwycają każdego dnia. Pani Ada przepięknie wyeksponowała każdy model, fotografie mają w sobie cudowny, rodzinny czar (na tym właśnie nam zależało, jako że jesteśmy rodzinną marką), a przy tym są niezwykle profesjonalne."

lulja - biżuteria

Drugi próBny post

 

Zażółć gęślą jaźń – żartobliwe[1], najkrótsze zdanie zawierające wszystkie polskie znaki diakrytyczne. Wykorzystywane jest powszechnie do sprawdzania obsługi polskiego alfabetu w fontach i programach komputerowych[2]. Pies domowy[3] (Canis familiaris[1]) – udomowiony gatunek ssaka drapieżnego z rodziny psowatych (Canidae), traktowany przez niektóre ujęcia systematyczne za podgatunek wilka[4][5], a przez inne za odrębny gatunek[1], opisywany pod synonimicznymi nazwami Canis lupus familiaris lub Canis familiaris. Od czasu jego udomowienia powstało wiele ras, znacznie różniących się morfologią i cechami użytkowymi. Rasy pierwotne powstawały głównie w wyniku presji środowiskowej. Rasy współczesne uzyskano w wyniku doboru sztucznego

 

PIES

 

Różnorodność ras psów, zarówno pod względem budowy, jak i usposobienia, była obiektem badań m.in. grupy międzynarodowych naukowców z uniwersytetów Utah i brytyjskiego Waltham Center for Pet Nutrition, które należą do korporacji Mars, będącej między innymi producentem karmy dla psów. Badania koncentrowały się na wyszukiwaniu niewielkich różnic w materiale genetycznym, tak zwanych polimorfizmów pojedynczego nukleotydu[7]. Na ich podstawie odkryto, że cechy fizyczne, jak i charakterologiczne są zależne od genotypu.

W latach 50. prowadzone badania w Stanach Zjednoczonych oraz Szwajcarii potwierdziły, że z całej populacji psów występujących w tych krajach tylko 25% stanowią psy rasowe, pozostała część to w różnej proporcji mieszańce[8]. W literaturze kynologicznej są przytaczane systemy identyfikacji ras, które mogą być oparte m.in. na kryteriach ich użytkowości lub na cechach wyglądu zewnętrznego. David Alderton[9] (także Anna Maria Krämer) prezentuje podział ras psów ze względu na ich wzrost oraz masę ciała. Wymiary te, w zależności od rasy, wahają się od. ok. 25 cm do nawet ok. 1 metra wysokości w kłębie. Masa ciała psów waha się od 1 do ok. 100 kg. 

 

ZDJĘCIE PROFLIOWE DO ZAKŁADKI O MNIE  - TEST