SLIDER ZDJĘĆ - WERSJA 1

OFERTA
Co mogę dla Ciebie zrobić?
FOTOGRAFIA PRODUKTOWA | GIFY | STOP MOTION | INSTAGRAM REELS | WIDEO NA TIKTOK
 • Fotografia
  Fotografia produktowa i reklamowa do wykorzystania w sieci oraz druku.
  Czytaj więcej
 • Animacje stop motion | GIF
  Potrzebujesz czegoś więcej niż zdjęć? Sprawdź treści wizualne wprowadzone w ruch.
  Czytaj więcej
 • Wideo | Instagram Reels
  Stworzę dla Ciebie kreatywny content wideo na TikToka oraz Instagram Reels.
  Czytaj więcej
Poznajmy się!
Tworzę kreatywne zdjęcia produktów oraz foto poradniki.
Hej! Nazywam się Adrianna, a w sieci działam od kilku lat jako Ada Zet. Jeżeli potrzebujesz zdjęć, animacji albo wideo swoich produktów, to zapraszam do kontaktu. Stwórzmy coś pięknego!ZOBACZ PORTFOLIO

kliknij zdjęcie

Dziękuję!!


Jestem naprawdę zadowolona ze zdjęć. O to właśnie chodziło w końcu mogłam promować swój sklep z powodzeniem. Współpraca na 6 z plusem 😊"

Magda eco-styl.toruń

Zaklinaczka kadrów! Łapaczka chwil!

"Wyciąga kolor z nawet najbardziej ponurej pogody. Poczuła moją wizję na zdjęcia i uzupełniła o swoje pomysły i doświadczenie. Już na etapie rozmów poczułam, że jest profesjonalistką w każdym calu! Polecam!"

Paulina Relacjonujemy

Czarujące ujęcia

"Ujęcia z sesji naszej biżuterii zachwycają każdego dnia. Pani Ada przepięknie wyeksponowała każdy model, fotografie mają w sobie cudowny, rodzinny czar (na tym właśnie nam zależało, jako że jesteśmy rodzinną marką), a przy tym są niezwykle profesjonalne."

lulja - biżuteria

ProductLOVE - Adrianna Zemczak

ProductLOVE to miejsce stworzone z miłości do fotografii produktowej


Co mogę dla Ciebie zrobić?

Jeżeli potrzebujesz kreatywnego, nietuzinkowego albo po prostu estetycznego contentu z dziedzin takich jak: fotografia produktowa, fotografia reklamowa, fotografia aranżowana, fotografia studyjna, GIF & stop motion lub content video na TikTok i Instagram Reels to jesteś we właściwym miejscu. 

Stworzę dla Ciebie materiały, które nie przejdą obojętnie uwadze klientów i umożliwią realizację celów Twojej marki, a co za tym idzie poszerzą grono odbiorców i pomogą sprzedawać więcej. 

Jako fotograf i twórca wideo z wieloletnim doświadczeniem pomogę Ci w opracowaniu i uspójnieniu pomysłu na treści wizualne. Jeżeli jednak posiadasz swoją wizję, to postaram się jak najwierniej ją zrealizować. 

Ja jako twórca 

Od kilku lat działam aktywnie w social mediach jako Ada Zet (głównie na Instagramie oraz TikToku), dzięki czemu panujące i dynamicznie zmieniające się trendy na tych platformach nie są mi obce. Uwielbiam eksperymentować i jestem nastawiona na stały rozwój. Przez długi czas byłam fotograficznym samoukiem, ale teraz stawiam również na liczne kursy, tak, żeby szybciej zdobywać wiedzę, zwiększać umiejętności i uczyć się od najlepszych. 


Sama również dzielę się wiedzą i tworzę fotoporadniki, pokazując dzięki temu kulisy sesji produktowych. Jest to też doskonały sposób na naukę poprzez praktykę i możliwość zarażania innych swoją pasją. 

Gdzie mnie znajdziesz

Zachęcam do zapoznania się z moim PORTOLIO, dzięki czemu lepiej poznasz mój styl, pomysły i estetykę. Jestem również otwarta na zupełnie nowe projekty i wyzwania. 

Zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie lub e-mail: adazetproductlove@gmail.com. 

Instagram - @adazet

TikTok - @ada_zet

Stwórzmy razem coś pięknego!